Сьогодні вранці у семи областях України сталося відключення електроенергії через атаки російських агресорів на енергетичну інфраструктуру. Найскладніша ситуація спостерігається в Донецькій та Херсонській областях, де було пошкоджено обладнання. Також у Сумській, Харківській, Миколаївській, Чернігівській та Запорізькій областях також є знеструмлені споживачі через обстріли. Наразі проводяться аварійно-відновлювальні роботи. Споживання електроенергії зросло на 2,2% через підвищення температури, що призвело до активного використання кондиціонерів. Енергетики рекомендують громадянам використовувати енергію найбільш ефективно в період з 10:00 до 16:00, коли працюють промислові сонячні електростанції.
