Share

Кілька районів Києва залишилися без світла

від admin · 22.06.2026

Сьогодні вранці в Києві виникли проблеми з електропостачанням в деяких районах міста. Спочатку світло зникло на лівому березі, зокрема у Дніпровському районі, а потім також у Дарницькому. Пізніше проблеми з електропостачанням стали помітні на правому березі, зокрема у Голосіївському районі. Через це було тимчасово призупинено рух фунікулера. Інформацію про перебої зі світлом поширюють місцеві пабліки.

Вам також може сподобатися