Головний тренер футбольного клубу Динамо Ігор Костюк висловив свої думки щодо старту команди у кваліфікації Ліги Європи. Динамо зіграє у першому раунді з румунською командою Університатею Клуж. Костюк підкреслив, що жодний суперник у єврокубках не є легким, тому вони поважають свого наступника. Тренер наголосив на важливості підготовки своєї команди до поєдинків і відзначив, що завжди налаштовують гравців на високий рівень вимог та конкуренції. Додатково, команда буде детально вивчати суперника, аналізувати його сильні та слабкі сторони перед матчами.
