Share

Світоліна продовжує переможний шлях на турнірі в Німеччині

від admin · 23.06.2026

Українська тенісистка Еліна Світоліна (№8 WTA) пробилася до чвертьфіналу турніру WTA 500, який триває на трав’яному покритті в німецькому Бад-Гомбурзі.
Українка розпочала свої виступи на змаганнях з другого раунду і в своєму першому поєдинку здобула важку перемогу в трьох сетах над так званою “нейтралкою” з російським паспортом Людмилою Самсоновою (№37 WTA) з результатом 3:6, 6:3, 6:2.
Матч тривав 2 години 13 хвилин. Українка під час гри чотири рази подала навиліт, допустила три подвійні помилки і реалізувала десять із 11 брейк-поінтів.
Це була перша зустріч між цими тенісистками. WTA 500, Бад-Гомбург, Німеччина Другий раунд Еліна Світоліна (Україна) – Людмила Самсонова (нейтральний статус) 3:6, 6:3, 6:2
У чвертьфіналі суперницею Світоліної стане китаянка Ван Сіньюй.

Вам також може сподобатися