У Чернівцях виявили схему розкрадання газу, яка призвела до збитків у розмірі щонайменше 87,5 млн гривень. Зловмисники незаконно підключилися до газорозподільної системи, щоб красти газ для опалення місцевої котельні. Нафтогаз передав матеріали правоохоронним органам для притягнення винних до відповідальності. Компанія вимагатиме компенсації шкоди і обіцяє розкрити імена організаторів схеми. Глава Нафтогазу наголосив, що крадіжки газу побутовими споживачами призводять до мільярдних збитків, тоді як країна має проблеми з постачанням газу через атаки Росії та змушена закуповувати імпортний газ для опалення.
