Share

Мільйонні збитки: на Прикарпатті у штаті санаторію виявили “мертві душі”

від admin · 24.06.2026

На Івано-Франківщині розкрили велику корупційну схему, пов’язану з фіктивним працевлаштуванням у санаторії. Організаторкою цієї схеми була жінка, яка залучила до неї ще чотирьох людей. Вони фіктивно працевлаштовували 37 осіб, які насправді не працювали, але отримували зарплату та премії. За попередніми даними, завдані збитки перевищують 15,3 мільйона гривень. Учасницям схеми оголошено підозру за незаконне заволодіння майном у великих розмірах. Суд встановив запобіжні заходи у вигляді застави. Досудове розслідування триває під контролем обласної прокуратури.

Вам також може сподобатися