Share

Під ударами енергетика п’яти областей – Укренергj

від admin · 25.06.2026

У четвер рано вранці в п’яти областях України сталися нові відключення електроенергії через удари російських військ по об’єктах енергетичної інфраструктури. Укренерго повідомило про це 25 червня. Зазначено, що знеструмлення сталося в Донецькій, Харківській, Сумській, Херсонській і Запорізькій областях. Зараз проводяться ремонтні роботи. Споживання електроенергії зросло на 3,7% через спекотну погоду, що змушує людей активно використовувати кондиціонери. Укренерго закликає громадян зменшити споживання електроенергії під час пікової навантаженості та вечері з 18:00 до 22:00, уникаючи включення кількох потужних електроприладів одночасно.

Вам також може сподобатися