Share

Сили оборони уразили три важливі мости на ТОТ

від admin · 25.06.2026

Силами оборони було пошкоджено три мости на тимчасово окупованих територіях України у ніч на 25 червня. Ці мости ворог використовував для пересування військ та доставки боєприпасів. Також українські військові успішно атакували склади техніки окупантів та радіолокаційні станції. Дрони СБУ здійснили удари по нафтобазі та нафтопереробних заводах в Росії, які є важливими для паливно-енергетичного комплексу країни. Раніше також було повідомлено про ураження Тюменського НПЗ у РФ.

Вам також може сподобатися