Share

Викрито чотирьох агентів Росії, які займалися підпалами

від admin · 25.06.2026

Українські правоохоронні органи розкрили діяльність ще чотирьох спільників ФСБ Росії, які вчиняли підпали у Кіровоградській та Одеській областях. За даними СБУ, російські спецслужби завербували місцевих жителів через Telegram-канали, обіцяючи їм “легкі заробітки”. У обмін на це вони погодилися підпалювати автомобілі військових за допомогою піротехніки. Наприклад, у Кіровоградській області група підпалила два пікапи ЗСУ, а в Одеській області затримали мобілізованого військовослужбовця, який виконував замовлення ФСБ. Затриманим оголошено підозру, а їм може загрожувати до 10 років ув’язнення.

Вам також може сподобатися