Три людей отримали поранення в результаті обстрілів автозаправних станцій росіянами в Сумській області. Про це повідомив очільник обласної військової адміністрації Олег Григоров у Telegram. Він зазначив, що всі постраждалі отримали медичну допомогу. Після інциденту була проведена нарада з керівниками автозаправних станцій, правоохоронцями та рятувальниками, під час якої обговорювалися заходи безпеки на подібних об’єктах і плани дій персоналу в разі атак. Також вирішено посилити заходи захисту паливної інфраструктури.
