Share

США відновили санкції щодо нафтових гігантів Росії

від admin · 26.06.2026

США відновили санкції проти російських нафтових компаній Роснефть і Лукойл після того, як кілька разів відтермінували їх дію. Останнє послаблення санкцій закінчилося 16 червня, і його не продовжили. Цю інформацію повідомив уповноважений Президента України з питань санкційної політики Владислав Власюк. США частково зняли санкції на російську нафту у березні через загрози стабільності світового енергетичного ринку, але тепер їх знову відновили.

Вам також може сподобатися