Share

На Кубку світового виклику в Онофрійчук медаль у багатоборстві

від admin · 27.06.2026

Українська гімнастка Таїсія Онофрійчук отримала срібну медаль на Кубку світу з художньої гімнастики, який проходив у Румунії. Вона набрала 112.000 балів і посіла друге місце в багатоборстві. Переможницею стала спортсменка з Німеччини, а третє місце посіла узбецька гімнастка. Ще одна українка, Любов Горащенко, посіла 32-ге місце. Таїсія також успішно пройшла до фіналів по окремих вправах. Її виступи можна буде побачити у неділю, 28 червня.

Вам також може сподобатися