Іран відповів на удари США по своїй території, нанеся удари ракетами та безпілотниками по військових об’єктах американських сил в Кувейті та Бахрейні. Цю інформацію передав американський телеканал CNN, посилаючись на заяву КВІР та іранський телеканал Press TV. Удари США порушили режим припинення вогню, і Іран попередив, що це призведе до припинення дипломатичних процесів. Іран стверджує, що їхні удари були спрямовані проти важливих об’єктів військової інфраструктури США. Військові Ірану пообіцяли “нищівну відповідь” американським військовим. Попередньо США також повідомили про нові удари по Ірану відповідь на напад на торгове судно у Ормузькій протоці.
