Протягом останньої доби в Сумській області через обстріли з Росії постраждали 32 людини, серед яких троє дітей. У різних громадах області були жертви від ударів безпілотників: у Тростянецькій громаді поранено кілька осіб, у Охтирській – двоє людей, у Сумській – 22 особи, у Білопільській та Великописарівській громадах також є постраждалі. Раніше російські сили вдарили по будинкам, кінотеатру та іншим об’єктам в Сумській області, що призвело до поранень та смерті цивільних осіб.
