Share

Уражено два НПЗ в Росії і міст в Криму – Генштаб

від admin · 28.06.2026

У відповідності з повідомленням Генштабу ЗСУ, українські військові в ніч на 28 червня знову атакували два нафтопереробні заводи в Росії та інші важливі об’єкти. Один з об’єктів, нафтопереробний завод “Слов’янський” у Слов’янську-на-Кубані, був пошкоджений ракетами, що призвело до пожежі на території підприємства. Точний обсяг завданих збитків уточнюється. Також було атаковано Ярославський нафтопереробний завод у Ярославлі. Крім того, українські війська завдали ураження залізничному мосту біля Ічоку в окупованому Криму та складу боєприпасів у Донецькій області. Також було підтверджено влучання ракет в промисловий комплекс “Титан-Барикади” у Волгограді. Соцмережі раніше повідомили про пожежу на НПЗ у Слов’янську-на-Кубані після атаки. Також було зафіксовано пожежу на тепловій електростанції в Саках у Криму з 16 вибухами.

Вам також може сподобатися