У п’ятницю, 26 червня, Олександр Усик вирішив звільнитися від своїх титулів. Після цього менеджер Ентоні Джошуа, Едді Гірн, заявив, що їхня команда має намір повернутися за чемпіонський пояс. Після виходу Усика з дивізіону можуть з’явитися чотири нові чемпіони. Гірн планує провести обов’язкові бої перед тим, як знову поборотися за титул. Він впевнений, що це буде важливий бій у дивізіоні, оскільки тепер його суперники вірять у свої сили. Тим часом президент WBC закликав Усика провести повторний поєдинок.
