Share

Іран заявив про “прогрес” у переговорах зі США

від admin · 22.06.2026

Іран, Катар і Пакистан висловили оптимізм після перших переговорів зі США у Швейцарії. Речник МЗС Ірану повідомив про обговорення підготовки до укладення остаточної угоди, зокрема, щодо заморожених активів Ірану та санкцій на продаж нафти. Сторони домовилися про безпечний прохід суден через Ормузьку протоку. Країни-посередники, Катар та Пакистан, також підтримали позитивну динаміку переговорів. У заяві вказано про створення Комітету високого рівня для політичного нагляду за процесом. Технічні переговори триватимуть до кінця тижня. Також угоджено створити групу для врегулювання конфліктів у Лівані. Тим часом, президент Трамп погрожує контролювати Ормузьку протоку, якщо не буде досягнуто домовленостей.

Вам також може сподобатися