Share

Мільйонні збитки: на Дніпропетровщині директор КП отримав підозру

від admin · 25.06.2026

На Дніпропетровщині виявили схему незаконного користування надрами, яку організували на базі одного з комунальних підприємств. За даними слідства, протягом 2019-2025 років підприємство з Криворізького району здійснювало централізоване водопостачання для 11 населених пунктів з використанням підземних свердловин без відповідних дозволів. Потрібні платежі за користування надрами та водними ресурсами не сплачувались, але підприємство отримувало оплату від споживачів. Експертиза підтвердила збитки державі на суму понад 85 млн грн через незаконне видобуток понад 400 тис. кубічних метрів підземних вод. Директору підприємства повідомили про підозру у зловживанні владою шляхом незаконного видобутку корисних копалин.

Вам також може сподобатися