Український легкоатлет Олег Дорощук встановив світовий рекорд сезону на турнірі Меморіал імені Віталія Лонського. У змаганнях у секторі стрибків у висоту він стрибнув на висоту 2.33 метри, що дозволило йому здобути золоту медаль. Цей результат перевершив попередній рекорд Яна Штефела з Чехії. Помітно, що Дорощук намагався підняти планку ще вище, але цього разу йому це не вдалося. Український спортсмен показав вражаючу форму на цих змаганнях, заслужено вигравши перше місце.
