У п’ятницю, 26 червня, в Україну повернулися батько та син, які були у полоні в Росії понад чотири роки. Вони обороняли Маріуполь і потрапили у полон у 2022 році. Сім’я чекала на них у Хмельницькому. Син служив водієм бусика, який вивозив поранених воїнів з поля бою, а батько був командиром підрозділу. Їхні рідні вже чекають на зустріч із ними на Хмельниччині після чотирьох років та двох місяців віддаленості.
