Російські війська вдарили по автозаправних станціях у Сумах та Запоріжжі вранці 25 червня. Інформацію про це підтвердили в.о. міського голови Сум Артем Кобзар та голова Запорізької обласної державної адміністрації Іван Федоров. В результаті вдару зафіксовано пожежу на одній з АЗС у Запоріжжі. Інформація про постраждалих поки уточнюється. Федоров підкреслив, що дим, який бачать місцеві жителі, є наслідком атаки російських військ.
