Share

Росіяни вдарили по АЗС на Сумщині, троє постраждалих

від admin · 24.06.2026

Війська Російської Федерації влаштували напад на автозаправну станцію на околиці міста Суми. У результаті цього інциденту постраждали троє мирних жителів. Інформацію про це 24 червня оприлюднив глава обласної військової адміністрації Олег Григоров. Він повідомив, що російський безпілотник напав на АЗС у ранковий час. Також були пошкоджені автомобілі. Наразі встановлюються наслідки цієї атаки.

Вам також може сподобатися