У п’ятницю, 26 червня, Центральне командування США (CENTCOM) повідомило, що вони влаштували удари по іранських військових об’єктах у відповідь на напад на комерційне судно, яке проходило Ормузькою протокою. У результаті ударів були пошкоджені іранські місця зберігання ракет та безпілотників, а також берегові радіолокаційні об’єкти. CENTCOM наголосив, що дії Ірану були необґрунтованою агресією проти судноплавства і порушили режим припинення вогню. Це також підірвало свободу судноплавства в Ормузькій протоці, яка є важливим торговим коридором. США заявили, що продовжують координацію для безпечного проходу комерційних суден і залишаються пильними, щоб гарантувати дотримання угоди.
