Міністр закордонних справ Андрій Сибіга написав у соцмережі, що якщо колись існував “дух Анкориджа”, то зараз він мертвий. Він заявив, що росіяни вірять у цей “дух” і вважають, що інші також повинні вірити в нього. Сибіга закликав Москву припинити вірити в “духів” і замість цього реагувати на серйозні пропозиції України щодо миру. Російський Кремль висловив обурення “зрадою духу Анкориджа” через “домовленості” між Трампом і Путіним стосовно України. Міністр закордонних справ Росії Лавров заявив, що Росія більше не вважає США об’єктивним посередником у переговорах з Україною, а держсекретар США Рубіо запевнив, що в Анкориджі не було досягнуто остаточних домовленостей щодо України.
