Президент США Дональд Трамп заявив, що Іран атакував судна в Ормузькій протоці, порушивши домовленості щодо припинення вогню. Він повідомив, що один іранський безпілотник пошкодив верхню палубу одного з кораблів, американці збили ще три безпілотники, які були спрямовані на цей корабель. Трамп назвав цю дронову атаку “безглуздим порушенням” режиму припинення вогню. Не вказавши конкретні подробиці, президент США зазначив, що судно було атаковане біля узбережжя Оману. Наразі США та Іран проводять переговори щодо умов мирної угоди, включаючи питання про проходження суден через Ормузьку протоку та урегулювання іранських запасів урану. Згідно з угодою, сторонам відведено 60 днів для узгодження цих питань.
