У Франції підтвердили перший випадок зараження вірусом Еболи у лікаря, який повернувся з гуманітарної місії в Демократичній Республіці Конго. Цю інформацію оприлюднило Міністерство охорони здоров’я Франції через France24. Лікар перебуває в ізоляції, а контакти з ним відстежують медичні працівники. Хоча мова йде про випадок на материковій частині Франції, офіційний додаток зазначив, що загроза для населення Європи в цілому є мала.
