У Службі безпеки України було повідомлено, що в тимчасово окупованому Криму були уражені системи протиповітряної оборони та військові аеродроми. Зокрема, було зруйновано засоби ППО біля Керченської протоки, а також інфраструктуру аеродромів у Саках та Гвардійському. У результаті спецоперації на аеродромі у Саках було пошкоджено чотири ангари, де зберігається авіаційна техніка. Крім того, поблизу Керчі були уражені зенітні ракетні комплекси С-400 і Панцир-С1. Це вже четвертий раз, коли такі об’єкти були уражені в цьому районі. У СБУ заявили, що Російські окупанти втрачають контроль над небом над Кримом, а удари по їхній військовій інфраструктурі продовжуватимуться. Також, у Севастополі нічною атакою безпілотників була пошкоджена електростанція, що призвело до відключення міста від електропостачання.
