У Києві вранці в четвер, 25 червня, сталося часткове знеструмлення. Місцевий оператор електромереж ДТЕК повідомив про аварійні відключення, які діють на лівому березі столиці за командою Укренерго. Людей просять берегти електроенергію, щоб зберегти енергосистему. Наразі невідомо, що саме спричинило ці відключення, і чи можуть вони також вплинути на правий берег міста.
