Кікбоксер Ріко Верхувен вирішив викликати на реванш Олександра Усика після того, як українець відмовився від чемпіонських поясів. Верхувен запропонував Усику провести бій, який став би великою подією. Нагадаю, що раніше Усик переміг Верхувена технічним нокаутом у 11-му раунді. Тепер голландець висловив бажання провести реванш і викликав Усика до поєдинку.
