Share

В Україні зафіксували нові знеструмлення

від admin · 24.06.2026

У середу в Україні знову сталися знеструмлення через атаки на об’єкти енергетичної інфраструктури та негоду. У п’яти регіонах країни – Сумській, Харківській, Дніпропетровській, Запорізькій областях – люди залишилися без світла. Ремонтні бригади вже працюють на відновленням електропостачання. Також через погодні умови були знеструмлені деякі населені пункти. Однак споживання електроенергії знизилося через безхмарну погоду, що сприяє ефективній роботі сонячних електростанцій. Енергетики рекомендували громадянам переносити використання електроприладів на період найефективнішої роботи сонячних електростанцій та обмежувати споживання електроенергії вечерями.

Вам також може сподобатися