Ірак розглядає можливість виходу з ОПЕК через несприятливу ситуацію на ринку нафти, спричинену війною на Близькому Сході. Країна винужена розглянути цей крок, якщо її квота в рамках ОПЕК не буде значно збільшена. Ірак, який є одним із найбільших нафтовиробників в рамках організації, страждає від обмежень у видобутку нафти. Також у новині згадується вихід Об’єднаних Арабських Еміратів з ОПЕК через конфлікти з Саудівською Аравією щодо розміру квоти на видобуток. Виходячи з цього, Ірак прагне збільшити свою квоту та веде переговори з картелем щодо цього питання.
