Президент України Володимир Зеленський оголосив, що з початку війни з Росією вже повернули додому понад 9500 українців, які перебували в російському полоні. Тільки у 2026 році вдалося звільнити 1596 українців. За останні дні з полону звільнили ще 160 українських військовослужбовців, більшість з них були утримувані з 2022 року. Зеленський підкреслив важливість продовження роботи над поверненням всіх українців з полону і підтримки їх після повернення додому. Також він висловив подяку переговорній групі та українським військовим за зусилля у забезпеченні обміну полоненими.
