Війська Російської Федерації влаштували напад на автозаправну станцію на околиці міста Суми. У результаті цього інциденту постраждали троє мирних жителів. Інформацію про це 24 червня оприлюднив глава обласної військової адміністрації Олег Григоров. Він повідомив, що російський безпілотник напав на АЗС у ранковий час. Також були пошкоджені автомобілі. Наразі встановлюються наслідки цієї атаки.
