Іран і США підписали угоду про припинення вогню, але обидві сторони звинувачують одна одну у порушенні умов перемир’я. Віцепрезидент США Джей Ді Венс заявив, що США виконали свої зобов’язання за угодою, але готові відповісти на будь-яке насильство з боку Ірану насильством. Президент Трамп раніше звинуватив Іран у порушенні режиму припинення вогню. Угода передбачає напрацювання деталей підсумкової угоди протягом 60 днів, яка закріпить перемир’я та відкриття Ормузької протоки.
