У місті Дрогобич поліція затримала чоловіка, який вчинив хуліганський акт, пошкодивши меморіал Жертвам німецької окупації 1941-1944 років. Зловмисником виявився 32-річний місцевий житель, якого виявили за відеозаписом у соцмережах. Він пошкодив пам’ятник історії, який вшановує пам’ять жертв нацистської окупації та страти українців. Чоловік був затриманий із-за хуліганських дій та алкогольного сп’яніння. Зараз розглядається питання про його подальшу участь у справі.
