У Києві виявлено плани на теракт, який готували два агенти ФСБ. Вони планували підірвати генератор біля адміністративної будівлі в центрі міста. Підозрювані спробували втекти до Росії через Білорусь, але їх затримали правоохоронці. Також вони заклали схрон зі зброєю на передмісті та передавали ворогу інформацію про об’єкти оборони. Зараз їм загрожує довічне ув’язнення.
