Учора ввечері російські безпілотники продовжили атакувати місто Суми української області. В результаті атаки постраждала дитина, а також були пошкоджені будинки та автомобілі. Очільник Сумської обласної адміністрації Олег Григоров повідомив про це. За його словами, завдяки українським системам протиповітряної оборони було знищено значну кількість ворожих безпілотників. Однак, під час знищення одного з них постраждав 13-річний хлопчик, якому була надана медична допомога. Ще були пошкоджені будинки та автомобілі через падіння уламків від збитого безпілотника. Усі обставини події з’ясовуються. Григоров також опублікував відео зі знищенням одного з ворожих безпілотників.
