Спільна операція Служби безпеки України та Національної поліції розкрила велику корупційну схему у Черкаській області, де були викрадені бюджетні кошти, призначені на розвиток сільськогосподарського сектору. Один із причетних до цієї схеми – колишній міністр охорони навколишнього природного середовища під час президентства Януковича. Група осіб, включаючи колишнього міністра, отримала грант на підприємство з виробництва комбікорму, але замість інвестицій в розвиток, вони привласнили кошти. Під час обшуків вилучено докази шахрайства, а підозрюваним пред’явлено обвинувачення за кількома статтями Кримінального кодексу, включаючи привласнення майна та відмивання коштів. Подібні випадки корупції вже були виявлені в інших областях України, де посадовці привласнили державні ресурси на власний користь.
